درباره ما

شرکت توسعه آب و خاک نصر
شرکت توسعه آب وخاک نصر با نام سابق جهادنصر چهارمحال وبختیاری در تاریخ ۲۰/۹/۱۳۷۱ با شماره ثبت ۱۶۵۷ با استفاده از امکانات و نیروهای مخلص جهادسازندگی تأسیس گردید. محور فعالیتهای شرکت طبق اساسنامه عبارتند از : انجام کلیه فعالیتهای مطالعاتی ، خدمات فنی مهندسی مشاوره ای ، طراحی ، اجرایی ، طرح و ساخت ، مدیریت پیمان ،و نظارت بر طرحهای عمرانی در داخل و خارج از کشورمشتمل بر : رشته آب (بندها ، سدها ، کانالهای انتقال آب و …) امور زیر بنایی (ساخت راهها ، تونل ، عملیات آسفالتی و …)رشته تأسیسات (خطوط انتقال آب ، نفت و گاز و …) رشته کشاورزی (آبیاری ، بهسازی و اصلاح اراضی، شیلات و آبزیان و …) رشته ساختمان(سرمایه گذاری ، ساخت ، آماده سازی و واگذاری واحدهای اداری ، تجاری ، مسکونی و …) ، مبادرت به کلیه معاملات و عملیاتی که مستقیم و یا غیر مستقیم مربوط به تمام یا هر یک از موضوعات مذکور باشد در داخل یا خارج از کشور از قبیل اجاره و خرید و فروش مصالح و استفاده از مواد ناریه با تشکیل تیم آتشباری .

این شرکت تا کنون موفق به انجام بیش از یکصد پروژه بزرگ و کوچک در سراسر کشور گردیده است و افتخار دارد که با احداث بیش از ۶۰۰ کیلومتر راه شامل عملیات خاکی ، آسفالت،ابنیه و تونل ، اجرای ده ها پروژه سد خاکی ، بند انحرافی و کانال انتقال آب و ساحل سازی رودخانه و ساخت انبارهای ۵۰۰۰ تنی و خطوط انتقال نفت وگاز گام بلندی در رفع محرومیت از مناطق محروم کشور برداشته است و آمادگی کامل دارد در چارچوب خط مشی خود وبا هدف رضایت مشتریان ، با انجام به موقع تعهدات خود و قیمت مناسب ورعایت کامل استانداردهای کیفی انجام وظیفه نماید.

 

چشم انداز شرکت :

  • شرکت توسعه آب و خاک نصر، با بهره گیری از فرهنگ غنی اسلامی و با روحیه جهادی در چهارچوب اهداف و خط مشی اعلام شده از طرف صاحبان سهام در امور اجرایی کشور تلاش می نماید.
  • این شرکت بر آن است تا ضمن کسب افزایش رضایت کارفرمایان و ارج نهادن به پرسنل خود که فلسفه وجودی شرکت را شامل می شود در جهت سرمایه گذاری و ارائه خدمات فنی و مهندسی و زیربنایی خاص در حوزه نفت و گاز با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن و مطابق با استانداردهای پذیرفته شده در سطح ملی و بین المللی با در نظر گرفتن ارزش های اسلامی و ایرانی و نیز آخرین فن آوری ها و با دراختیار داشتن نیروی انسانی متعهد، متخصص، کارآمد و مومن و با رعایت اصل صداقت در جهت حفظ و تداوم منافع مشترک اقدام نماید.
  • این شرکت در زمینه مطالعه، طراحی، مشارکت، سرمایه گذاری و اجرای کلیه پروژه های عمرانی و زیربنایی در رشته های نفت و گاز، آب، حمل و نقل، کشاورزی و تاسیسات و تجهیزات آماده ارائه خدمات می باشد و معتقد است فعالیت های خود را با کیفیت ممتاز و دقت مطلوب و همچنین زمان معقول با قیمت منطقی ارائه می نماید.

بیانیه ماموریت شرکت توسعه آب و خاک نصر

این شرکت با تکیه بر خاستگاه متعالی بنیانگذاران خود به ارائه خدمات طراحی، فنی، مهندسی، تأمین، بهره برداری، تولیدی، سرمایه گذاری و اجرای پروژه­های نفت و گاز، راه و ترابری، آب، کشاورزی و ساختمان می پردازد و معتقد است رضایت مشتریان و ذینفعان رمز رشد و پایداری خواهد بود و در تلاش است تا با ایجاد بستر مناسب برای خلاقیت، نوآوری و یادگیری، از دانش و تکنولوژی روزآمد استفاده نماید و کارکنان و مدیران را ارزشمندترین سرمایه خود می­داند‏ و با بهره برداری از ساختاری چابک و با رعایت اصول ارزشی استانداردهای معتبر بین المللی به رشد و بهبود مستمر دست یافته و سود منصفانه و پایداری برای سهامداران ایجاد کند.

 

بیانیه رسالت شرکت توسعه آب و خاک نصر

– شرکت توسعه آب و خاک نصر، با بهره گیری از فرهنگ غنی اسلامی و با روحیه جهادی در چهارچوب اهداف و خط مشی اعلام شده از طرف صاحبان سهام در امور اجرایی کشور تلاش می نماید. – این شرکت بر آن است تا ضمن کسب افزایش رضایت کارفرمایان و ارج نهادن به پرسنل خود که فلسفه وجودی شرکت را شامل می شود در جهت سرمایه گذاری و ارائه خدمات فنی و مهندسی و زیربنایی خاص در حوزه نفت و گاز با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن و مطابق با استانداردهای پذیرفته شده در سطح ملی و بین المللی با در نظر گرفتن ارزش های اسلامی و ایرانی و نیز آخرین فن آوری ها و با دراختیار داشتن نیروی انسانی متعهد، متخصص، کارآمد و مومن و با رعایت اصل صداقت در جهت حفظ و تداوم منافع مشترک اقدام نماید. – این شرکت در زمینه مطالعه، طراحی، مشارکت، سرمایه گذاری و اجرای کلیه پروژه های عمرانی و زیربنایی در رشته های نفت و گاز، آب، حمل و نقل، کشاورزی و تاسیسات و تجهیزات آماده ارائه خدمات می باشد و معتقد است فعالیت های خود را با کیفیت ممتاز و دقت مطلوب و همچنین زمان معقول با قیمت منطقی ارائه می نماید.

 

بیانیه تفصیلی چشم انداز شرکت توسعه آب و خاک نصر

شرکت توسعه آب و خاک نصر شرکتی مشهور و معتبر در کشور دارای ساختاری چابک، مدیران و کارکنان متعهد و متخصص با فرهنگ و روحیه‏ی تلاش گری، مورد قبول کارفرمایان، قابل اعتماد برای تامین کنندگان، دارای نام نیک نزد جامعه و جذاب برای سهام داران شناخته می‏شودو از ویژگی‏ها و آرمان‏های ذیل بهره مند خواهد بود:
۱- بالاترین صلاحیت پیمانکاری در رشته های نفت و گاز، تاسیسات و تجهیزات، راه و باند، آب و خاک و کشاورزی با بکارگیری از دانش و تکنولوژی روز و ساختاری چابک و منعطف.
۲- رشد مستمر درآمدهای شرکت و ارائه سود مطمئن، با ثبات و رو به افزایش برای سهام داران و جذاب برای صاحبان سرمایه.
۳- تلاش در جهت ارزش افزائی و ایجاد روابط با ثبات و پایدار با ذینفعان با تکیه بر خلاقیت و نوآوری و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی.
۴- نهادینه نمودن مدیریت تغییر به منظور افزایش و توسعه شایستگی ها و ظرفیت های سازمانی و توانمند سازی کارکنان.
۵- توانایی انجام پروژه های بین المللی
۶- توجه به توسعه پایدار و رعایت استانداردهای زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه ای (HSE)

منشور اخلاقی ارزشی شرکت توسعه آب و خاک نصر

ما کارکنان شرکت توسعه آب و خاک نصر بر این باوریم که با مجموعه شرکای تجاریمان خانواده بزرگی را تشکیل می‏دهیم و خود را نسبت به رعایت اصول اخلاقی و ارزشی ذیل متعهد می‏دانیم:
۱- به صداقت و شفافیت در همکاری‏ها و مشارکت‏هایمان تاکید می‏ورزیم.
۲- صمیمیت و تعامل سازمانی با مشتریان و ذینفعان را رعایت می‏نمائیم.
۳- کار تیمی و روحیه مشارکت را در سازمان تشویق می‏کنیم.
۴- بستر لازم را برای ایجاد خلاقیت، نوآوری ایجاد خواهیم کرد.
۵- بر رعایت استانداردهای معتبر بین المللی در اجرای پروژه‏ها تاکید داریم.